Каталог товарів
Завантажити каталог

Підйомники автомобільні

Ножичні автомобільні підйомники
Товаров в категории: 6
Підйомники для мотоциклів
Товаров в категории: 4
Аксесуари до підйомників
Товаров в категории: 32
Масло гідравлічне
Товаров в категории: 1

Автомобільний підйомник — необхідна конструкція на будь-якій станції технічного обслуговування. Використовується для проведення діагностики та ремонтних робіт різних автомобілів, переважно легкового типу. Основне завдання автомобільного підйомника — підйом легкового автомобіля на необхідну висоту. Перш ніж придбати оснащення для СТО, рекомендується підібрати грунтуючись на деяких параметрах.

Конструктивні особливості підйомники для СТО

Незважаючи на різноманітність моделей на ринку, принцип роботи підйомників залишається ідентичним. Конструкція складається з:

  • приводу;
  • опорних стійок;
  • платформи або рами для автомобіля.

В якості приводу може використовуватися як електрогідравлічна, так і електромеханічна система. Механіка більш проста в обслуговуванні, тоді як гідравліка виділяється більш тривалим терміном експлуатації. На СТО з великим клієнтопотік рекомендується використовувати гідравлічні системи, так як електромеханіка набагато дорожче обходиться в обслуговуванні. Це відбувається тому, що гвинтова пара не підлягає ремонту і її просто необхідно замінювати на нову.

Опорні стійки в підйомнику надійно прикріплюються до підлогового покриття та дозволяють забезпечити необхідну стійкість, залежно від типу підйомника, висота фіксації може змінюватися. Можливість коригування висоти дозволяє забезпечити комфортний огляд, незалежно від модельного ряду авто. Автомобільний підйомник найчастіше здійснюється за допомогою електронного управління, розташованого в корпусі моделі. Деякі управляються за допомогою пульта дистанційного керування, але подібні підйомники коштують набагато дорожче. Враховуйте момент при виборі на станцію технічного обслуговування.

Як вибрати якісний підйомник

В залежності від форми виконанийія розрізняють:

  • двостійкові — максимально прості з управління і використання, не призначені для роботи з авто більше 7 тонн;
  • чотирьохстійкові — виділяються максимальної ефективність, витримують більше 10 тонн, дозволяють оперативно піднімати і опускати машину, а також змінювати ширину трапів.

Підбираючи модель рекомендується використовувати підйомник переважно від перевірених виробників.

Торгові марки представлені в магазині