Каталог товарів
Завантажити каталог
Фильтры
Nothing to filter

Люфт детектор підвіски

Всього результатів: 0
Сортировка:
По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Товарів на сторінці:
... ...
You have chosen:
No results found.

Люфт-детектор підвіски — високотехнологічний інструмент, використовуваний для проведення діагностики ходової частини автомобілів. Прилад дозволяє визначити місця виникнення несправності підвіски і рульового управління. В такому випадку можливо запобігти передчасному виходу з ладу комплектуючих і забезпечити максимально комфортну їзду і безпека пасажирів в автомобілі.

Особливості експлуатації приладу

Більшість моделей оснащені двома спеціальними платформами. Вони монтуються на підлогу або в підлогову поверхню. Рідше монтаж здійснюється на спеціальні платформні підйомники, тип конструкції особливого значення не має. Для захисту платформи від передчасного зносу, поверхня покривається оцинкованою сталлю, а основу конструкції виготовляється із зносостійкого полікарбонату.

Серед особливостей конструкції варто виділити використання гідравлічного приводу, саме він призводить при першій необхідності в рух випробувальні платформи. Залежно від модельного ряду, модель може рухатися як у чотирьох, так і восьми напрямках. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності ви зможете придбати модель, яка виступає як частиною тестової лінії на СТО або використовуватися автономно, по мірі необхідності.

Як купити надійний прилад

Перш ніж купити і використовувати люфт-детектор, рекомендується звернути увагу на деякі характеристики:

  • оперативність проведення діагностики всієї підвіски або окремих її частин;
  • можливість проведення локальної перевірки;
  • якість використовуваних матеріалів.

Рекомендується також перевірити наявність акустичних тестерів, вони ж стетоскопы. Подібні прилади дозволяють своєчасно визначити, в якій частині підвіски чути стуки і шуми.</p>

Замовити конструкцію можна для будь-якої станції, незалежно від призначення. Ви зможете використовувати люфт-детектор як для діагностики легкових автомобілів, так і вантажних.

Торгові марки представлені в магазині