Каталог товарів
Завантажити каталог

Оплата і доставка

Умови доставки

Доставка у відділення компанії перевізника по всій Україні.

За допомогою доставки товару однієї з компаній перевізників (Нова Пошта, САТ) Ви отримаєте товар практично в будь-якому населеному пункті України. В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами орієнтовну дату доставки перед відправкою товару. Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 13:00 ми відправимо його в той же день. У будь-якому випадку, при оформленні замовлення наші менеджери відразу узгодять з Вами орієнтовний термін доставки.

Способи оплати

1.Накладений платіж

При отриманні товару можлива у всіх населених пунктах у відділенні перевізника (накладений платіж) на території України. На підтвердження оплати, на запит, ми кладемо товарний чек.

2.Оплата за безготівковим розрахунком

Здійснюється за раніше узгодженою з менеджером рахунок-фактурою, яку Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. Якщо Ви вже маєте список необхідного товару - надішліть його, разом зі своїми статутними документами, нам на пошту: order@stotools.com.ua. Пакет усіх необхідних документів ми надсилаємо разом із товаром. Ми працюємо з ПДВ та без ПДВ.

3.Готівкою

У пункті видачі.

Умови повернення

Ми надаємо 14 календарних днів* на обмін/повернення товару належної якості.

* За умови, що товар не використовувався та збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також чек, виданий разом із придбаним товаром. Усі умови обміну товару регулюються Законом України „Про захист прав споживачів”.

Стандартні умови обміну та повернення товару:

В рамках закону, можливо повернути або обміняти придбані технічно складні товари належної якості на будь-які інші за умови, що зазначений товар не був у вжитку, збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричне упакування.

Торгові марки представлені в магазині